Agroturystyka
Turystyka na wsi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Admin   
sobota, 05 grudnia 2009 21:56

Wykaz gospodarstw prowadzących działalność z zakresu turystyki wiejskiej i agroturystyki z terenu działania ODR Koszalin:

  • Teresa Suska, Rogowo 30, 78-200 Białogard, 0-94 31-524-87
  • Karina i Robert Malec, Zastawy 1, 78-221 Sadkowo, 0-94 31-153-17
  • Kazimierz Trenka, Kołomąt 1, 78 -550 Czaplinek, 0-94 37-556-58
  • Wiesława Arciuszkiewcz, Stare Drawsko, 78-550 Czaplinek, 0-94 37-588-70
  • Czesław Chochoł, Stare Drawsko, 78-550 Czaplinek, 0-94 375-47-55
  • Bożena Górska, Nowe Drawsko, 78-550 Czaplinek, 0-94 37-588-79
  • Włodzimierz Staszak, Rzęnica 21, 78-520 Złośnica, 0-961 72-885
  • Alina Szymczak, Lubieszewo 56, 78-520 Złocieniec, 0-961 73-808
  • Barbara i Leszek Grabowscy, Warniłęg 34, 78-523 Nowe Worowo, 0-961 15-621
  • Józef Szatkowski, Tęczyn, 78-506 Ostrowice, 0-961 11-311
  • Euzebiusz Kotliński, Dobrosłąw 4, 78-506 Ostrowice, 0-961 15-377, 0-604 78-21-73
  • Aldona Narkiewicz-Jodko, Golina 1, 78-500 Drawsko Pom., 0-961 34-545, 0-603 926-321
  • Jerzy Kołosowski, Poźrzadło Wielkie, 78-540 Kalisz Pom., 0-961 17-824
  • Janina Kuks, ul.Lipowa 19, 78-120 Gościno, 0-94 35-125-56
  • Eugenia Słabuszewskam Ząbrowo 24, 78-120 Gościno, 0-94 35-122-73
  • Stanisław Marciniak, ul. Kołobrzeska 23, 78-111 Ustronie M., 0-94 35-156-94
  • Andrzej Aleksiak, Rusowo, 78-111 Ustronie Morskie, 0-94 35-157-92
  • Henryka Maksymowicz, ul. Kołobrzeska 21a, 78-111 Ustronie Morskie, 0-94 35-157-12
  • Marian Snoch, Rusowo, 78-111 Ustronie Morskie, 0-94 35-152-72
  • Czesława Buława, ul. Kołobrzeska 2a, 78-113 Dygowo, 0-94 35-844-07
  • Czesław Rytwiński, ul.Łukowa 11a, 78-113 Dygowo, 0-94 35-841-52
  • Elżbieta i Ryszard Socha, Zieleniewo, 78-100 Kołobrzeg, 0-94 35-814-72
  • Marianna Nowaczek, Grzybowo, 78-132 Grzybowo, 0-94 35-815-37
  • Barbara Rogalska, Chłopy 38b, 76-034 Sarbinowo, 0-94 31-655-78
  • Ryszard Spodynek, ul. Nadmorska 76, 76-034 Sarbinowo, 0-94 31-655-46
  • Jerzy Nieznański, Mielenko 12, 76-032 Mielno, 0-94 31-891-08
  • Krystyna Hajduk, Mielenko 22, 76-032 Mielno, 0-94 31-896-39
  • Jan Jagodziński, ul. Kościelna 14 a, 76-032 Mielno, 0-94 31-898-71
  • Ilona Jakubisiak, Chłopy 2, 76-034 Sarbinowo, 0-94 31-656-27
  • Zbigniew Traczewski, 76-034 Sarbinowo 41, 0-94 31-656-31
  • Małgorzata Czabańska, Cewlino 76-009 Bonin, 0-94 34-215-28
  • Małgorzata i Andrzej Mejer, 76-042 Rosnowo 76, 0-94 31-641-73
  • Elżbieta Suska, 76-042 Rosnowo 36 a, 0-94 31-640-28
  • Urszula Mejer, 76-042 Rosnowo-Lisowo 1, 0-94 31-835-78
  • Halina Wensierska, 76-042 Rosnowo 67a, 0-94 31-835-78
  • Jan Kowalewski, 76-038 Dobrzyca 105, 0-94 31-812-59
  • Jan Iwanowski, Kiszkowo 2 a, 76-036 Borkowice, 0-94 31-623-25
  • Krystyna Skrzypczak, Śmiechów 18, 76-036 Borkowice, 0-94 31-815-35
  • Anna Rakowska, Strzeżenice, 76-037 Będzino, 0-94 31-650-58
  • Henryk Sawicki, Będzino 29 a, 76-037 Będzino, 0-94 31-624-6
  • Teresa Wołyniec, Śmiechów 23 76-036 Borkowice, 0-94 31-815-29
  • Justyna Jaworska, Chociwle 22, 78-430 Bobolice, 0-94 31-876-57
  • Aleksander Złotowicz, Kępsko 7, 78-430 Bobolice, 0-90 60-70-37
  • Franciszek Łobocki, Kępsko, 78-430 Bobolice, 0-94 31-878-22
  • Jerzy Bokiej, Policko 7, 76-009 Bonin, 0-94 31-834-97
  • Beata Łachań, Kędzierzyn 14, 76-004 Sianów, 0-94 43-517-62
  • Elżbieta Kacperek, 75-640 Maszkowo 20, 0-94 34-227-81
  • Józef Szylman, Sowiński Młyn, 76-004 Sianów
  • Bogdan Gronostaj, Knieja 3, 76-130 Polanów
  • Franciszek Swat, Krąg - Doły 2 , 76-129 Ostrowiec, grzecznościowy 0-94 31-887-39
  • Regina Swat, ul. Partyzancka 11, 76-130 Polanów, 0-94 31-882-66
  • Jolanta i Klaudiusz Mockałło, Pszczelnik 2, 74-300 Myślibórz, 0-95 74-750-43
  • Małgorzata Siudek, Zarzecze 3, 74-300 Myślibórz, 0-95 74-732-62
  • Danuta Berke, Giżyn 37, 74-305 Nowogródek Pom., 0-95 74-718-12
  • Ilona Siedlecka, Karlin 3, 74-305 Nowogródek Pom., 0-95 74-717-05
  • Waldemar Wawrzyniak, Krzynka 4 a, 74-320 Barlinek, 0-95 74-633-45
  • Mirosław Staniszewski, ul. Polna 17, 76-156 Dąbki, 0-59 31-480-44
  • Barbara Chaber, Cisowo 32, 76-150 Darłowo, 0-59 31-433-71
  • Tomasz Dywan, Glężnowo 50, 76-156 Dąbki, 0-602 87-24-75
  • Grażyna Świstek, Słowino 70, 76-150 Darłowo, 0-94 314-47-60
  • Henryka Krawiecka, ul. Polna 12, 76-156 Dąbki,0-59 314-80-01
  • Ewa Jakielaszek, ul. Mickiewicza 40, 76-150 Darłowo, 0-601 655-961
  • Henryka Kupracz, ul.Słowackiego 2, 76-150 Darłowo, 0-94 314-25-26
  • Zofia Krakowiak, Kopań, 76-150 Darłowo, 0-59 314-23-22
  • Irena Podpirko, Święcianowo 49a, 76-142 Malechowo
  • Stanisław Zwoliński, Niemica 30, 76-142 Malechowo, 0-59 318-43-94
  • Jarosław Lichacy, Naćmierz 16, 76-113 Postomino, 0-59 109-721
  • Ludwika Manuszewska, Jezierzany 30, 76-107 Jarosławiec, 0-59 810-97-71
  • Marzena Kurzyńska, Rusinowo 50, 76-107 Jarosławiec, 0-604 900-337
  • Ewa i Andrzej Karwaccy, Nowe Osiedle 1, 76-107 Jarosławiec, 0-59 810-98-10, 0-604 411-510
  • Helena Figurska, Rusinowo 15, 76-113 Postomino, 0-59 810-97-27
  • Krystyna Sobczak, Łętowo 4, 76-124 Żukowo
  • Krzysztof Bylica, Warginia 4, 76-100 Sławno, 0-602 595- 647
  • Jolanta Kufel, Sławsko 55, 76-100 Sławno
  • Irena Ślusarczyk, Janiewice 6, 76-124 Żukowo, 0-59 810-89-15
  • Marzena Kiedel, ul. Jeziorna 36, Gwda Wielka, 0-604 091-379
  • Ryszard Okleciński, Pile, 78-446 Silnowo, 0-94 375-75-45
  • Danuta Kęsicka, Janowo 6, 78-412 Parsęcko, 0-94 37-404-97
  • Krzysztof Żak, Sulikowo 74, 78-452 Krosino, 0-94 37-366-19
  • Eugeniusz Jankowski, Dziki, 78-431 Turowo, 0-602 184-727
  • Urszula i Ryszard Wiak, Świerznica, 78-331 Rąbino, 0-961 43-595
  • Grażyna Kędzierska, Międzyborze 5, 78-320 Połczyn Zdrój, 0-961 646-97
  • Edward Stępień, Zaborze, 78-320 Połczyn Zdrój, 0-961 62-889
  • Jan Tarnowski, Zajączkowo 78-326 Toporzyk, 0-94 366 2222
  • Wiesław Mazowiecki, Gaworkowo 25, 78-320 Połczyn Zdrój, 0-961 62-436
  • Krzysztof Sobczak, Stare Resko, 76-326 Toporzyk, 0-961 453-60
  • Dariusz Woźniak, Łowicz Wałecki, 78-650 Mirosławiec, 0-90 698-524
  • Alicja Woźniak, Łowicz Wałecki, 78-650 Mirosławiec, 0-67 259-51-88
  • Janusz Uryga, Golin 3, 78-630 Człopa, 0-67 259-10-55   0-603 925-693
  • Alicja Bludnik, Golin, 78-630 Człopa0-67, 259-10-36
  • Józef Pogorzelski, ul.Warszawska 8, 78-630 Człopa, 0-67 259-12-71
  • Jan Chruścicki, ul. Dworcowa7, Mielęcin, 78-630 Człopa0-67, 258-76-10
  • Bożena Górzyńska, ul. Bydgoska 12, 78-630 Człopa, 0-67 259-17-94
  • Lilianna Ślusarska, ul. Słoneczna 2, 78-630 Człopa,0-67 259-12-73
  • Agroturystyka ALEX, Spore 50, 78-411 Wierzchowo, Anna Helman, 0-94 372-72-67, 0-600-210-684